021 - 46882100 0912 12 12 792
0
سوالات متداول
+چطور سیم کارت به دستم میرسه؟
پس از پرداخت ،سیم کارت به آدرس و کد پستی ثبت شده در پروفایل شمااز طریق پست ، ارسال( به صورت کاملا رایگان ) خواهد شد،سپس برای فعالسازی آن باید به یکی از نمایندگان اپراتور مراجعه نمایید .
+نحوه خرید فقط بصورت اینترنتی می باشد ؟
خیر ، شما می توانید به صورت حضوری و با مراجعه به دفتر ما نسبت به دریافت سیم کارت و فعالسازی اقدام نمایید .
+ آیا شما خرید سیم‌کارت هم دارین (سیم کارت مارو هم می‌خرین)؟
بله، کافیه که با شماره 09121212792 تماس گرفته و شماره 0912 مدنظرتونو به کارشناس و متخصص مجموعه اعلام کنین تا به شما قیمت داده شود.بعد از توافق قیمت، با صاحب سند سیم‌کارت قرار ملاقاتی در مجموعه هماهنگ می‌کنیم و بعد از انتقال سند، بلافاصله مبلغ رو به حسابتون انتقال میدیم.
+ترابرد پذیری چیست؟
ترابردپذیری سیم کارت فرایندی است که مشترک تلفن همراه می‌تواند بدون تغییر شماره همراه اپراتور خود را تغییر دهد. برای مثال می توانید بدون اینکه شماره تان را تغییر دهید اپراتور خود را از ایرانسل به همراه اول تغییر دهید. ترابرد قدمتی 15 ساله دارد و امروزه در بیش از 70 کشور از جمله آمریکا، کانادا،فرانسه ، سوئد، اسپانیا، انگلستان و ایران انجام میشود.
+بروز رسانی سیم کارت ها درسایت،چگونه است ؟
در سایت تهران سیم ، بروزرسانی قیمت ها به شکل روزانه انجام شده و قیمت وشماره پیش روی شما عزیزان در به روز ترین حالت خود می باشد.
+خطوط شهرستان قیمت گذاری و خرید دارین؟
خیر
+خطوط اعتباری هم خرید دارین؟
خیر
+پایین ترین قیمت خطوط 0912 چه کدی می باشد؟
معمولا پایین ترین قیمت در بین خطوط 0912 ، مربوط به کد صفر و کد 9 می باشد ولی باز بسته به نوع رندی شماره ممکن است قیمت آن تغییر کند.
+شرایط خرید اقساطی به چه شکل است؟
با پیش پرداخت حداقل 40 درصد قیمت یک خط و پرداخت الباقی در 3 الی 5 قسط می توانید خرید اقساطی از ما داشته باشین. البته جهت تسهیل کار شما عزیزان،جهت آگاهی از شرایط و خرید اقساطی شماره مورد نظر از سایت ما، کافیه که روی گزینه "خرید قسطی " اون شماره کلیک نموده تا سایت به صورت خودکار شرایط را متناسب با هزینه کرد شما محاسبه نماید.
+شما معاوضه سیم کارت دارین؟
بله